+90 414 606 06 64 sonaks@sonaks.com.tr Şanlıurfa

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, gerek personel ve iş verimliliği gerek kuruluşu aşamasındaki şartlara uygunluk olarak Türkiye genelinde 2010 yılından bu yana iç ve dış yıldırımlık paratoner ve topraklama sistemleri alanında hizmet veren deneyimli, tam donanımlı tecrübeli elemanlarımızla faaliyetlerine başlamıştır. Ayrıca şirketimiz 2022 yılında kendi ürettiği ürünü olan SONAKS CX Paratonerimiz, marka tescil belgesi, CE Belgesi, 30 yıl garanti belgesi ve süresi ile İSO 9001-2000 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Paratoner ve topraklama malzemeleri tedarik ve satışında gerek özel sektör gerekse Kamusal alanda hizmet veren firmamız, proje uygulamalarında kaliteden taviz vermemiş ve kısa süre içerisinde oldukça güçlü referanslar elde etmiştir. Ve halen ülkemize bu konuda hizmet vermektedir.

Şirketimiz, gerek personel ve iş verimliliği gerek kuruluşu aşamasındaki şartlara uygunluk olarak Türkiye genelinde 2010 yılından bu yana iç ve dış yıldırımlık paratoner ve topraklama sistemleri alanında hizmet veren deneyimli, tam donanımlı tecrübeli elemanlarımızla faaliyetlerine başlamıştır.

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz